Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/np5306/public_html/vqmod/vqmod.php on line 566
 Makrolon - polükarbonaat PC

Makrolon - polükarbonaat PC

Makrolon - polükarbonaat PC

Makroloni tootesari jaguneb kaheks - kihtplastik Makrolon Multi ja massiivplastik Makrolon Mono. 

Makrolon Mono on olnud edukalt kasutusel juba üle 50 aasta. Aastast aastasse on kasutatud miljoneid ruutmeetreid MAKROLONI talveaedade, kasvuhoonete ja varikatuste ehitamiseks. Materjal on ilmastikukindel. "LONGLIFE” kattekiht kaitseb materjali UV-kiirguse eest, tänu millele annab tootja tehas materjalile 10 aastase garantii valguse läbilaskvusele. Tegelik püsivus 30-40 aastat. Makrolon Mono on praktiliselt purunemiskindel ja hea valguse läbilaskvusega.

Makrolon Multi on löögikindel materjal. Olenevalt materjali paksusest jääb mitmekihilise tahvli valguse läbilaskvus vahemikku 69-80%. Multi kihtplastik on väga hea soojapidavusega. 40 mm paksusega tahvli U -koefitsent on 1,0 W/m2K.

Nii Mono kui ka Multi on keskkonnasõbralikud materjalid. Makrolon aitab säästa energiat (soojust ja elektrit). Pärast kasutamisaja lõppu on materjal ümbertöödeldav ja taaskasutatav. Utiliseerimisel ei eralda MAKROLON (polükarbonaat, PC) keskkonnaohtlikke ühendeid. Põletamisel eraldab MAKROLON peamiselt vett ja süsinikdioksiidi (CO2). MAKROLON kihtplastiku süttivustundlikkuse/tuleleviku klass (paksused 6-20 mm) on B-s1-d0 (B1). Kuna materjal ei põle iseseisvalt, on seda võimalik kasutada TP1 nõuetele vastavates konstruktsioonides.

Makrolon on kergesti töödeldav. Materjali töötlemine (lõikamine, puurimine, kinnitamine jne.) ei nõua erilisi töövahendeid.

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Macrolon Mono 3050x2050 4-mm
Macrolon Mono, 4-mm Lehe pindala: 6,25 m2 Lehe suurus: 3050x2050 mm Materjali paksus: 4-mm..
233.99€
Käibemaksuta: 194.99€